Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

ANASAYFA

:

Önceki Müdürlerimiz

Giriş
Mahmut ASLAN.jpg
Mahmut ASLAN

11.02.2014
06.03.2017
​​




08.03.2006
17.02.2014
OSMAN_TORPIL.jpg
Osman TORPİL

06.11.1997
08.03.2006
 
 
 
Ertuğrul KARA.jpg
Ertuğrul KARA

20.09.1996
06.11.1997
 
Salih Atila GERMİYANOĞLU.jpg
Salih ATİLA
GERMİYANLIOĞLU
25.08.1992
26.06.1996







bayrak.png
İhsan ERDEM

06.04.1988
24.08.1992

bayrak.png
Ergüven AYAN

03.09.1986
03.06.1988
 
bayrak.png
 Güngör Tekin OKTAY

02.07.1985
02.12.1986
bayrak.png

Halim ESKİZENGİN

15.09.1982
01.07.1985
 
  • Başbakanlık İletişim merkezi
  • İç İşleri Bakanlığı
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Akademisi
  • E-Devlet
  • Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği
  • Polis Radyosu
  • EGM ÇOCUK
  • Polis Bakım ve Yardım Sandığı
  • Ulusal Ulaştırma Portalı
  • İç İşleri Bakanlığı Göç İdaresi